Hakkımızda

NURYOL İnşaat Tic ve San. Ltd. Şti.

NURYOL İnşaat Tic ve San. Ltd. Şti uyguladığı kalite politikası ve önem verdiği müşteri memnuniyetini ön planda tutma başarısı ile kısa zamanda sektörde Türkiye’nin lider firmalarından birisi olmuştur. Şirketimiz, Kemal HALİL tarafından 1998 yılında Sakarya’da kurulmuştur. Ağırlıklı olarak inşaat, madencilik ve enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu alanlardaki deneyimini ve bilgi birikimini uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteden ödün vermeden kusursuz hizmetler sunmaya devam etmektedir.

İstanbul-Adapazarı (D100) Devlet Yolu İkilemesi, İzmit-Sakarya Ekspres Yolu inşaatı, Antalya Batı Çevre Yolu İnşaatı, Sakarya İli Akçay Barajı İnşaatı firmasıyla yapımını üstlenip başarıyla tamamladığı projelerimizden bazılarıdır.

Ağırlıklı olarak yol inşaatı taahhüt işleri yapmakla beraber 2003 yılından itibaren yurt dışına yönelerek,  o yıl itibariyle Dubai emirliğindeki en büyük Türk yatırımı olan 15.000 ton/gün kapasiteli taş ocağı tesislerini kurmuş ve Turkish Gulf Quarry adı altında 2008 yılına kadar faaliyetine devam etmiştir. 2006 yılı itibariyle taahhüt işlerine ilaveten Hidroelektrik santral  yatırımlarına yönelmiş ve  Karadeniz Bölgesi’nde  yapımı tamamlanıp işletmeye açılmış santral inşaatlarıyla toplamda 100 megaWatt kurulu güce ulaşmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin ve hizmet şeklinin kaliteli olması nedeni ile tercih edilmesi NURYOL İnşaat Tic ve San. Ltd. Şti kurumu içindeki herkesin gururudur.

Gelecekte de kalitesinden ödün vermeden projeler üstlenecek olan Nuryol İnşaat Tic.ve San.Ltd.Şti. istikrarlı ve dengeli bir büyüme politikası izlemeye devam edecektir.

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

Doğanın bize sınırlı olarak bahşettiği madenleri, mühendislik bilimi ve tekniğin gücünü kullanarak üretmek ve insanlığın kullanımına sunarken;
Sahip olduğumuz bu doğal zenginliği uzman kadromuz önderliğinde, doğa dostu yüksek üretim kapasitesine sahip makina ve ekipmanlarımız ile ülkemizi bu alanda lider konuma getirirken;
Türkiye’nin yer altı zenginliklerini en hızlı ve en verimli biçimde keşfederek ülke ekonomisine kazandırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Nuryol İnşaat Ticaret ve San.Ltd.Şti. madencilik alanında sürdürdüğü rekabetçi ve yüksek standartlardaki faaliyetleri ile sektörde varlığını sürdürmektedir.

Değerlerimiz

  • Çevreyi korur, iş sağlığı ve güvenliğine önem veririz.
  • Sürekli İyileştirme için çalışırız.
  • Ekip çalışmasına önem veririz.
  • Yenilikçiliği ve pozitif yönetimi esas alırız.

Çevre Politikamız

Nuryol İnşaat çalıştığı tüm ülkelerde inşaat faaliyetlerinden oluşacak çevre etkilerini bnuryol inşaat çevre politikasıelirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranmayı taahhüt eder.

İş geliştirme safhasından başlamak üzere, teklif verme, mühendislik çalışmaları, mobilizasyon, inşaat / devreye alma ile devam eden ve demobilizasyon ile tamamlanan tüm faaliyetler çevre boyutları ve etkileri dikkate alınarak yerine getirilir.

Nuryol İnşaat Yönetimi, Çevre Yönetimi Sistemini kurmak ve uygulamak için gerekli tüm kaynakları sağlar, çalışanlarına sorumluluk ve yetki verir ve çevre bilincini geliştirir.

Nuryol İnşaat , çalışanlarının çevre bilincini geliştirmek ve çevre ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi hedefler. Bu hedefe ulaşmak için benimsediği çevre yönetimi felsefesi; sürekli iyileştirici, koruyucu ve düzeltici faaliyetlerin tüm çalışanlar için doğal bir davranış şekli olduğu bir kültür oluşturmaktır.

Bu amaçla Nuryol İnşaat :

  • Çalıştığı ülkelerin çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine ve ayrıca faaliyeti ile ilgili diğer çevre koruma gerekliliklerine uyar,
  • Doğal kaynakları verimli kullanır,
  • Verimli Atık Yönetimi ile atıkları kontrol altında tutarak çevreye olan etkilerini azaltır,
  • Acil durum risklerini azaltır,
  • Çalışanlarının çevre bilincini artırır,
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin gereklerini yerine getirir ve bu yönde gerekli kaynakları sağlar.

Tüm çalışanlarımız Nuryol İnşaat Çevre Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi konusunda destek ve yardımcı olmaktan sorumludurlar.